RENOVALITY - Moringový olej lisovaný za studena 100 ml s pipetkou
  • RENOVALITY - Moringový olej lisovaný za studena 100 ml s pipetkou

RENOVALITY - Moringový olej lisovaný za studena 100 ml

359,00 Kč
S DPH

Vhodný na sjednocení tónu pleti, pigmentové skvrnky, jizvičky a fleky po akné, zábal na vlasy, vrásky. 

Použití: Tělo, Vlasy

Typ Pleti: Suchá, Normální, Citlivá, Mastná, Zralá

Specialní péče: Akné

Vlasy: Lupy

Počet
Skladem

Moringa je dar z nebes

Rostlinný olej lisovaný za studena. Moringa oleifera, malý, opadavý strom, původem z Indie. Dosahuje výšky maximálně 15 metrů. Je považován za „Elixír života". Je ideální pro vysušenou a aknózní pleť. Tento olej je opravdu dar z nebes. Moringový olej má v kosmetice vynikající výsledky. Napomáhá ke zmírnění pigmentových skvrn i dle zpětné vazby našich zákaznic. Jde o osvědčený prostředek proti vráskám na obličeji, na krku a okolo očí. Tento olej obnovuje vitalitu a pevnost pleti a nádherně vám rozzáří tvář. Používá se i na akné a různých pigmentacích na tváři. Moringový olej je prostředek pro vitalitu vašich vlasů a vlasové pokožky. Vyzkoušejte ji na suché, lámavé vlasy bez vitality. Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy.

Použití: Vysušená pokožka, aknózní pleť,pigmentace pleti, ošetření suchých a lámavých vlasů, lupy. 

Ingredients (INCI):Moringa Oleifera Seed Oil – Moringový olej za studena lisovaný

Objem: 100ml

Dávkování a užívání: Používejte denně na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže.

Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Takové ošetření pomůže vlasům suchým, lámavým a bez vitality. Současně působí proti tvorbě lupů a proti svědění hlavy.

Upozornění: Pouze k vnějšímu použití!

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

REN002