NAT KRINGO O VÝHODÁCH RENEW

3listopadu2018

Počáteční fáze těhotenství a samotné zjištění této skutečnosti,  je provázeno úžasnými a vzrušujícími emocemi. Zahrnuje prvotní radost a nadšení, a také ono zvláštní malé tajemství, které Vám dává pocit propojení s věčností.

Během těhotenství zjistíte, že vaše tělo se mění, roste a zvětšuje se naprosto nečekaným a neuvěřitelným způsobem. Samotné změny na vaší kůži jsou dramatické a to vůbec nemluvím o žaludečních nevolnostech…

Ale ničeho se nebojte, nejnovější přírodní produkt P’URE Renew Stretch Mark Cream je vaše záchrana.

Strie se tvoří v důsledku extrémního napínání kůže. Příčina tkví zejména v tělesných změnách, jako je rychlý růst, nárůst či úbytek tělesné hmotnosti a samozřejmě probíhající těhotenství.

P’URE Renew obsahuje úžasné aktivní a přírodní složky, u nichž bylo prokázáno, že regenerují a vyživují pokožku bez rušivých vlivů, jenž by mohly ohrozit vás nebo vaše dítě.

Téměř všechny běžné přípravky zaměřené na strie a dostupné na našem trhu obsahují chemikálie, které lidské tělo jen stěží dokáže metabolizovat. Zejména minerální olej, který (pro případ, že to ještě nevíte) je vyroben z ropy!

Nejen v těhotenství, ale i v každodenním životě jsou přírodní produkty tou nejlepší volbou pro vaše tělo. Přípravky na chemické bázi tělu nesvědčí!

Skvělá zpráva – P’ure Renew je 100% přírodní a mimořádně účinný přípravek, který pomáhá redukovat vzhled strií na vaší těhotenské a post-těhotenské pokožce, a neobsahuje zdraví škodlivé složky.

Gota Kola je další skvělou ingrediencí  – je vědecky dokázané, že působí protizánětlivě, stimuluje tvorbu zdravého kolagenu a podporuje elasticitu pokožky. Pomáhá nejen v průběhu těhotenství, ale také podporuje schopnost kůže vrátit se po porodu do svého původního stavu. Krása tohoto produktu pro mě v tomto bodě zdaleka nekončí. Okamžitě jsem se zamilovala do pocitu, jaký tento lehký krém vyvolává na mé pokožce. Obsahuje také přírodní vyživující přísady jako je šípek, mandle, bambucké máslo a makadamie, a je velmi bezpečný i na té nejcitlivější pokožce.

P’URE Renew je jediný Australský veganský krém, který je certifikován jako přírodní a neobsahuje ropné ani minerální oleje. Tomu přikládám v mé knize velký význam!