PURE Papaya Ointment 25g - Víceúčelová mast z papáje
  • PURE Papaya Ointment 25g - Víceúčelová mast z papáje
  • PURE Papaya Ointment 25g - Víceúčelová mast z papáje

PURE Papaya Ointment 75g - Víceúčelová mast z papáje

449,00 Kč
S DPH

Obnovuje, zklidňuje a chrání vaši pokožku.

PURE Papaya Ointment je velmi bohatá výživná receptura, kterou vaše pokožka bude milovat. Papája obsahuje velké množství vitamínu C a jedinečné enzymy, které pomáhají odstranit suchou a poškozenou pokožku. Ovoce papája určené pro řadu PURE Papaya je organicky pěstované v tropických částech Queenslandu a je fermentováno, aby byla zachována jeho nutriční bohatost a jemné působení na pokožce.

Počet

Suchá kůže a rty – aplikujte na suchou kůži na rtech, tváři nebo těle. Bambucké máslo a Měsíček lékařský pomáhají hluboce vyživovat a hydratovat.

Úleva po léčbě laserovou terapií – lékařská i kosmetická laserová léčba může být pro kůži drsná a bolestivá. Zanechává kůži červenou, podrážděnou, citlivou a zanícenou. PURE PAPAYA OINTMENT pomáhá uklidnit, obnovit a chránit pokožku po laserových zákrocích a ošetřeních.

Opruzeniny z plenek, seboroická dermatitida a bolestivé stavy způsobené kojením – PURE Papaya má 100% přírodní složení, bezpečné a účinné pro citlivou pokožku vašeho dítěte. Může se používat ke zklidnění a ochraně zadečku vašeho dítěte, ke zvlhčení pokožky na dětské hlavičce postižené seboroickou dermatitidou, a ke zklidnění a ochraně bradavek v období kojení.

Neobsahuje: minerální olej, palmový olej, ftaláty, parabeny, petrochemické látky

http://purepapayacare.com/ 

Jak používat PURE Papaya Ointment – aplikujte lokálně podle potřeby a pamatujte, že stačí troška, ale dlouhodobě. Protože kupujete skutečně přírodní výrobek, PURE Papaya Ointment může při nízkých teplotách ztuhnout. V tomto případě tubu před otevřením zahřejte v rukou. Chraňte před přímým slunečním zářením, jinak bude snížena účinnost masti. Skladujte při teplotách do 30°C.

Složení: Bambucké máslo, Makadamový olej, Jojobový olej, Fermentovaná Papája 60 mg / g, Vitamín E (D Alfa tokoferol), Tribehenin (derivát Brukve řepky), Olivový emulgátor, Včelí vosk, Vůně (přirozeně odvozená), Styrax benzoin resinoid, Extrakt z květu Měsíčku.

PURE005