PURE Papaya Renew - krém na jizvy, strie a suchou pokožku
  • PURE Papaya Renew - krém na jizvy, strie a suchou pokožku
  • PURE Papaya Renew - krém na jizvy, strie a suchou pokožku

PURE Papaya Renew 100ml - krém na jizvy, strie a suchou pokožku

449,00 Kč
S DPH

Lehký, jedinečný, 100% přírodní

PURE Papaya Renew kombinuje 3 klíčové ingredience pro vytvoření jedinečného, lehkého, 100% přírodního krému, který vaše pokožka bude milovat. Pomáhá snížit výskyt a zlepšit vzhled jizev, strií a suché pokožky.

Počet
Skladem

Jizvy – výzkum naznačuje, že Gotu kola má pozitivní vliv na produkci zdravého kolagenu. Zdravá a elastická kožní tkáň pomáhá účinně redukovat tvorbu jizev.

Strie – obvykle se vyskytují během těhotenství z důvodu změny tělesné hmotnosti nebo v důsledku období růstu. PURE Papaya Renew změkčuje a hydratuje pokožku a přispívá k podpoře elasticity kůže. To pomáhá snížit výskyt strií a zlepšit jejich celkový vzhled.

Suchá a / nebo citlivá kůže – poskytnout vlhkost citlivé kůži bývá obtížné, protože těžké krémy ji mohou často dráždit. PURE Papaya Renew je lehký, jemný a nemastný krém, vhodný pro citlivou pleť. Vhodný k použití na obličej i tělo pro zklidnění a hydrataci.

Neobsahuje: minerální olej, palmový olej, ftaláty, parabeny, petrochemické látky

http://purepapayacare.com/

Jak používat PURE Papaya Renew: aplikujte 2-3x denně a vtírejte krouživými pohyby. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte bezprostředně po sprchování. Používejte minimálně po dobu 3 týdnů.

Složení: Čištěná voda, Hydrolýzovaná pšeničná bílkovina Olivoyl, Bambucké máslo, Fermentovaná Papája, Extrakt z pupečníku asijského (Gotu kola), Extrakt z květů heřmánku pravého, Olej z růže šípkové, Mandlový olej z mandloně obecné, Olej ze semen makadamie celolisté, Glycerín, Kopolymer kyseliny sebakové, Olej ze semen jojoby kallifornské (Jojoba), Levulinát sodný, Vonné látky (přírozeně získané), Olej ze semen kalaby obvejčité (Tamanu), vitamín E, Anisát sodný, Kyselina mléčná, Šťáva z listů z Aloe pravé (Aloe vera), Olej ze sladkých pomerančů (orange sweet).

PURE004
2020-06-10