Jess Sepel vysvětluje, proč nedávno vyměnila svou papájovou mast za přírodní a bezpečnější alternativu

1listopadu2018

Většina z nás nosí ve své kabelce červený papaja krém –  což může znamenat téměř záchranu života, pokud jde o suché rty a kůži, že ano?

Nicméně…nedávno jsem se dozvěděla o nebezpečných chemických látkách, které tvoří 90% tohoto produktu … Ropa. To mě vyděsilo, hodně! Jak jen jsem ho mohla denně používat a nevědět o tom?

Po mnoha letech, co praktikuji principy zdravého života, nyní investuji do svého zdraví a preferuji život oproštěný od chemikálií. Vyměnila jsem všechny pleťové přípravky, prostředky na čištění domácností a ostatní běžně používané produkty za přírodní a chemie prosté alternativy. Věřím, že je to nezbytná součást zdravého života.

Z hlediska výživy chemikálie obsažené v pleťových produktech zatěžují játra a lze je považovat za endokrinní disruptory (hormonálně aktivní látky, které mohou narušovat fyziologické funkce). Vaše játra je musí zpracovávat a metabolizovat. Existuje spousta negativních vedlejších účinků spojených s pomalou činností nadměrně zatížených jater jako jsou: ztráta energie, kožní poruchy, hormonální nerovnováha, přírůstek hmotnosti, trávicí problémy, bolesti hlavy a kognitivní dysfunkce.

Život bez chemie je úžasný způsob, jak ochránit náš endokrinní systém. Nevíme, jak dlouho negativní účinky spojené s užíváním těchto chemikálií přetrvávají, takže opatrnost je na místě.

Jsem opravdu vděčná, že jsem objevila přírodní a chemie prostou verzi, PURE Papaya Care.

Proč nyní užívám kosmetiku Pure Papaya:

Je to přírodní a bezpečná alternativa k Paw Paw přípravkům na bázi ropy.

  • 100% bezpečná, přírodní, bez chemických látek.
  • Neobsahuje žádné petrochemikálie, konzervační látky, palmový ani ricinový olej.
  • Byla formulována naturopaty a specialisty na zdravý životní styl.
  • Obsahuje organickou fermentovanou papáju – bohatou na vitamíny a živiny.
  • Obsahuje léčebné a výživné ingredience jako jojobový olej, vitamín E, makadamiu a calendulu, což znamená dokonalou kombinaci pro výživu a ochranu pleti … Je bohatá na antioxidanty!
  • Neobsahuje ricinový olej – častý kožní alergen, který běžné paw paw krémy používají jako bázi. PURE namísto ricinového oleje používá vysoce výživné bambucké máslo.
  • Jedná se o produkt, jenž podporuje hormonální rovnováhu a napomáhá čištění jater. Na rozdíl od většiny běžných kosmetických přípravků totiž neobsahuje chemikálie, které negativně ovlivňují funkci hormonů a jater.
  • Ideální pro lidi s citlivou kůží a náchylné k alergiím.
  • Vhodná pro ty, kteří trpí ekzémem.