Gwyneth Paltrow a její lifestylová značka GOOP představuje zázračný víceúčelový produkt za dostupnou cenu

Všechny přírodně zaměřené kosmetické společnosti po celém světě sní o tom, že se jednoho dne probojují na čestné místo v „síni slávy“ společnosti GOOP. Pro australskou pleťovou značku P’URE se to nedávno stalo realitou.

 

Slavná lifestylová značka GOOP, jejíž zakladatelkou a majitelkou je herečka Gwyneth Paltrow, nyní nabízí značku australské pleťové kosmetiky P’URE Papaya.

  

Produkt P’URE Papaya Ointment je víceúčelová organická mast

Slibuje zklidnění, regeneraci a ochranu pokožky za pomoci pěti prostých ingrediencí – papáji, bambuckého másla, měsíčku lékařského, makadamového a jojobového oleje. Neobsahuje žádné škodlivé chemické přísady.

     

Ačkoli je Gwyneth proslulá tím, že si dokáže užívat těch „nejfajnovějších“ věcí v životě, tuba P’ure Papaya Ointment je k sehnání u nás na Yetienergo.cz za rozumnou cenu pouhých 199 kč (ve větším balení potom za 499 kč). Masti jsou použitelné na širokou škálu problematických stavů.

Využijete ji na suché popraskané rty, bradavky poškozené kojením, kůži podrážděnou po laserové léčbě, opruzeniny, a dokonce i jako zvýrazňovač makeupu.

Každý produkt prodávaný prostřednictvím společnosti GOOP, byl týmem Gwyneth Paltrow pečlivě analyzován a prověřen.Je obecně známo, že produkty nabízené na stránkách GOOP musí být schváleny jako 100% přírodní.

Kromě Gwyneth Paltrow si kosmetiku P’URE oblíbilo také mnoho influencerů a významných osobností z celého světa

  

Populární autorka blogu o zdraví Jessica Sepel používá balzám na rty P’URE Papaya (vlevo). Nat Kringoudis (vpravo), instagramová „hormonální revolucionářka“ a „představitelka plodnosti“ také podpořila produkt.

  

Mezinárodně uznávaná modelka, herečka a DJ Ruby Rose (vlevo), používá organickou mast. Špičková australská modelka Tahnee Atkinson (vpravo) ukazuje na svých stránkách, jak každý den pečovat o pleť. Aby byla svěží a krásná a zahrnuje použití přípravku P’URE Papaya balzám na rty.

  

Australská královna krásy Jesin Franklinová, která se stala televizní moderátorkou a Anna Heinrichová z australského pořadu The Bachelor Australia fame jsou rovněž klientkami.

Odkaz na zdroj zde