Gwyneth Paltrow a její lifestylová značka GOOP představuje zázračný víceúčelový produkt v ceně pouhých 10 dolarů

13září2018

Snem holistických kosmetických značek z celého světa je dostat se na stránky společnosti GOOP

  • Australská společnost zabývající se produkcí pleťové kosmetiky – P’URE Papaya, si tento sen splnila
  • Značka vyrábí přírodní mast a balzám na rty z pouhých pěti ingrediencí
  • Produkt lze použít na popraskané rty, suchou pokožku a jako zvýrazňovač make-upu (rozjasňovač)

Přírodně zaměřené kosmetické společnosti po celém světě sní o tom, že se jednoho dne probojují na čestné místo v „síni čistoty“ společnosti GOOP. Pro jednu australskou pleťovou značku se tato aspirace nedávno stala realitou.

Slavná holistická lifestylová značka GOOP, jejíž zakladatelkou a majitelkou je herečka Gwyneth Paltrow, nyní na svých webových stránkách nabízí značku australské pleťové kosmetiky P’ure Papaya (na obrázku vpravo, $ 10 za 25 gramů víceúčelového krému)

P’URE Papaya je víceúčelová organická mast, jenž slibuje zklidnění, regeneraci a ochranu pokožky za pomoci pěti prostých ingrediencí (bez příměsi chemikálií) – Papája, Bambucké máslo, Calendula (Měsíček lékařský), Makadamový a Jojobový olej.

A ačkoli je Gwyneth proslulá tím, že si dokáže užívat těch „nejfajnovějších“ věcí v životě, tuba „dobroty“ s názvem P’ure Papaya se nabízí v lékárnách Priceline za rozumnou cenu pouhých 10 dolarů. Masti jsou použitelné na širokou škálu problematických stavů: na suché popraskané rty, na bradavky poškozené kojením, na kůži podrážděnou po laserové léčbě, opruzeniny, a také jako zvýrazňovač makeupu.

Populární autorka blogu o zdraví Jessica Sepel používá balzám na rty P’URE Papaya a propaguje produkt na svém Instagramovém účtu.

GOOP má v současné době prodejnu v oddělení amerického gigantu Nordstrom, kde je P’ure Papaya skladem.

Zákazníci vědí, že každý produkt prodávaný prostřednictvím společnosti GOOP, byl jejím týmem pečlivě analyzován a prověřen.

Je obecně známo, že produkty nabízené na stránkách GOOP musí být schváleny jako 100% přírodní.

P’URE Papaya Ointment se nachází rovněž na skladu v prozatímním oddělení značky GOOP v Nordstromu v USA.

Pokud by elitní stránka Gwyneth Paltrow nebyla sama o sobě dostatečně přesvědčivá, pak je dobré mít na paměti, že počet celebrit, které se přiklání ke kráse bez chemie, prudce narůstá.

Špičková australská modelka Tahnee Atkinson ukazuje na svých stránkách, jak každý den pečovat o pleť, aby byla svěží a krásná a zahrnuje použití přípravku P’URE Papaya balzám na rty.

Australská autorka a samozvaná „hormonální revolucionářka“ Nat Kringoudis vyjádřila svou podporu organické značce na sociálních médiích

Nejlépe prodávaná australská expertka na zdraví a výživu Jessica Sepelová je fanouškem masti propagované společností GOOP, zatímco její australská kolegyně a modelka Tahnee Atkinson prozradila společnosti Beauticate, že P’ure Papayu na svých rtech považuje za nezbytnou součást své krásy.

Nat Kringoudis, samo-zvaná Instagramová „hormonální revolucionářka“ a „představitelka plodnosti“ také podpořila produkt.

Australanka Rachel Montgomery, make-up artistka filmových hvězd, si zamilovala tyto přípravky a s úspěchem je používá na svých klientech, mezi něž patří hvězdy jako Ruby Rose, Anna Heinrich a Jesinta Franklin.

Nahoře: mezinárodně uznávaná modelka, herečka a DJ Ruby Rose, která používá organickou mast pokaždé, když pracuje s Rachel Montgomery.

Australská královna krásy Jesin Franklinová, která se stala televizní moderátorkou a Anna Heinrichová z australského pořadu The Bachelor Australia fame jsou rovněž klientkami Rachel Montgomery, jenž používá jako výživnou bázi jedině přípravek P’URE Papaya.

Paní Montgomeryová říká, že často spolupracuje s lidmi, kteří podceňují kvalitní péči o rty.

Její obchodní značkou jsou rty jako ústřední rys „celkového vzhledu“ a paní Montgomery vždy začíná s P’URE Papayou, aby dosáhla hladkého a hydratovaného povrchu.

Umělec z řady celebrit prozradil, že používá balzám také jako zvýrazňovač a někdy si pomůže kartáčkem a zvýrazní malou plochu obočí, aby se lesklo.

Odkaz na zdroj zde