Strie - velké téma nastávajících maminek

Strie - velké téma nastávajících maminek

Počáteční fáze těhotenství a samotné zjištění této skutečnosti,  je provázeno úžasnými a vzrušujícími emocemi. Zahrnuje prvotní radost a nadšení, a také ono zvláštní malé tajemství, které Vám dává pocit propojení s věčností.

Během těhotenství zjistíte, že vaše tělo se mění, roste a zvětšuje se naprosto nečekaným a neuvěřitelným způsobem. Samotné změny na vaší kůži jsou dramatické a to vůbec nemluvíme o žaludečních nevolnostech…

A co strie?

 

V důsledku extrémního napínání kůže v těhotenství často mohou vznikat strie. Těmi trpí v různém rozsahu až 80% těhotných žen. Příčina tkví zejména v tělesných změnách, jako je rychlý růst, nárůst či úbytek tělesné hmotnosti, nebo probíhající těhotenství. Jakmile se strie jednou objeví, zůstanou vám napořád. Dosud neexistuje žádný dostatečně efektivní způsob odtsranění již vzniklých strií. Tyto malé jizvičky pouze časem "zestříbří" a nejsou tak fialové a červené jako na počátku. Struktura kůže ale již zůstává změněná.

Kromě genetických dispozic a typu kůže, u vzniku strií, také hraje velkou roli prevence.

Na trhu je velké množství různých olejíčků, krémů a pleťových mlék. O čem se ale bohužel nemluví, je obsah chemických látek, které tato kosmetika obsahuje. Pro ženské tělo i pro vaše ještě nenarozené miminko to může představovat nemalé riziko všemožných komplikací.

Mohlo by vás zajímat: Opravdu víte, co obsahují přípravky tělové kosmetiky?

 

Ideální je používat přírodní kosmetiku určenou právě pro prevenci strií

  • P'URE Papaya Renew Stretch Marks Cream je lehký obnovující krém Australské přírodní kosmetické značky.
  • Obsahuje úžasné aktivní a přírodní složky, u nichž bylo prokázáno, že regenerují a vyživují pokožku bez rušivých vlivů, jenž by mohly ohrozit vás nebo vaše dítě.
  • Je 100% přírodní a mimořádně účinný přípravek.
  • Pomáhá předcházet vzniku strií a redukovat vzhled již vzniklých strií na vaší těhotenské a potěhotenské pokožce.
  • Gota Kola je další skvělou ingrediencí  - je vědecky dokázané, že působí protizánětlivě, stimuluje tvorbu zdravého kolagenu a podporuje elasticitu pokožky.
  • Pomáhá nejen v průběhu těhotenství, ale také podporuje schopnost kůže vrátit se po porodu do svého původního stavu.
  • Obsahuje také přírodní vyživující přísady jako je šípek, mandle, bambucké máslo a makadamie, a je velmi bezpečný i na té nejcitlivější pokožce.
  • P'URE Renew je jediný Australský veganský krém, který je certifikován jako přírodní a neobsahuje ropné ani minerální oleje.

Mnoho žen si Papaya Renew oblíbilo i u nás v Česku

 

"Okamžitě jsem se zamilovala do pocitu, jaký tento lehký krém vyvolává na mé pokožce. A navíc božsky voní. Tuto svěží ovocnou vůni budu mít už napořád spojenou s obdobím mého těhotenství."

"Nevím, jestli je to typem mé pokožky, nebo tím, že jsem poctivě dvakrát, nebo třikrát denně mazala své těhotenské bříško krémem Renew. Ale jsem na konci šestinedělí a kůži na břiše i bocích mám hladkou a bez strií... Během těhotenství jsem přibrala 19kg."

"S manželem jsme si vytvořili v průběhu krásný rituál. Vždy před spaním mi masíroval těhotenské bříško. Už tehdy jsme si budovali silné pouto jako nastávající rodina. To, že pár dnů před porodem nemám žádné strie beru jako bonus. Pro masáže jsme používali přírodní krém s papájou Renew."