Influencerka Jess Sepel vysvětluje, proč vyměnila běžný hydratační krém z drogerie za přírodní a bezpečnější alternativu

Influencerka Jess Sepel vysvětluje, proč vyměnila běžný hydratační krém z drogerie za přírodní a bezpečnější alternativu

Sympatická blogerka, influencerka a youtuberka Jessica Sepel píše úspěšný blog o zdraví a je známá právě svým zodpovědným přístupem ke zdravému životnímu.

Svěřila se nám, proč a jak změnila svůj přístup ke kosmetice.

Co vás vedlo k tomu vyměnit krémy, které jste běžně používala za přírodní kosmetiku?

Většina z nás nosí ve své kabelce nějaký hydratační krém -  což může znamenat téměř záchranu života, pokud jde o suché rty a kůži, že ano? Nicméně…nedávno jsem se dozvěděla o nebezpečných chemických látkách, které tvoří až 90% těchto běžně dostupných produktů ... Ropa. To mě vyděsilo. Hodně! Jak jen jsem takovou kosmetiku mohla denně používat a nevědět o tom?

Změnila jste svůj přístup i v jiných oblastech kromě péči o pleť?

Po mnoha letech, co praktikuji principy zdravého života, nyní investuji do svého zdraví a preferuji život oproštěný od chemikálií. Vyměnila jsem všechny pleťové přípravky, prostředky na čištění domácností a ostatní běžně používané produkty za přírodní a chemie prosté alternativy. Věřím, že je to nezbytná součást zdravého života.

Jaké konkrétní problémy, podle vás, způsobují chemické látky, které jsou součástí většiny běžně dostupné kosmetiky? A co byl pro vás ten největší důvod ke změně?

Chemikálie obsažené v pleťových produktech zatěžují játra a lze je považovat za endokrinní disruptory, což jsou hormonálně aktivní látky, které mohou narušovat přirozené funkce metabolismu. Játra je musí zpracovávat a metabolizovat. Existuje spousta negativních vedlejších účinků spojených s pomalou činností nadměrně zatížených jater. Mezi ty nejčastější patří ztráta energie, kožní poruchy, hormonální nerovnováha, přírůstek hmotnosti, trávicí problémy, bolesti hlavy a kognitivní dysfunkce.

Myslím si, že život bez chemie je úžasný způsob, jak ochránit náš endokrinní systém. Nevíme, jak dlouho negativní účinky spojené s užíváním těchto chemikálií přetrvávají, takže věřím, že opatrnost je na místě.

Jsem opravdu vděčná, že jsem objevila přírodní a chemie prostou kosmetickou značku, P'URE Papaya Care.

    

Proč nyní užívám kosmetiku Pure Papaya:

Je to přírodní a bezpečná alternativa k Paw Paw přípravkům na bázi ropy.

  • 100% bezpečná, přírodní, bez chemických látek.
  • Neobsahuje žádné petrochemikálie, konzervační látky, palmový ani ricinový olej.
  • Byla formulována naturopaty a specialisty na zdravý životní styl.
  • Obsahuje organickou fermentovanou papáju – bohatou na vitamíny a živiny.
  • Obsahuje léčebné a výživné ingredience jako jojobový olej, vitamín E, makadamiu a calendulu, což znamená dokonalou kombinaci pro výživu a ochranu pleti ... Je bohatá na antioxidanty!
  • Neobsahuje ricinový olej - častý kožní alergen, který běžné paw paw krémy používají jako bázi. PURE namísto ricinového oleje používá vysoce výživné bambucké máslo.
  • Jedná se o produkt, jenž podporuje hormonální rovnováhu a napomáhá čištění jater. Na rozdíl od většiny běžných kosmetických přípravků totiž neobsahuje chemikálie, které negativně ovlivňují funkci hormonů a jater.
  • Ideální pro lidi s citlivou kůží a náchylné k alergiím.
  • Vhodná pro ty, kteří trpí ekzémem.