Gwyneth Paltrow a její lifestylová značka GOOP představuje zázračný víceúčelový produkt za dostupnou cenu

Gwyneth Paltrow a její lifestylová značka GOOP představuje zázračný víceúčelový produkt za dostupnou cenu

Všechny přírodně zaměřené kosmetické společnosti po celém světě sní o tom, že se jednoho dne probojují na čestné místo v „síni slávy“ společnosti GOOP. Pro australskou pleťovou značku P'URE se to nedávno stalo realitou.

 

Slavná lifestylová značka GOOP, jejíž zakladatelkou a majitelkou je herečka Gwyneth Paltrow, nyní nabízí značku australské pleťové kosmetiky P'URE Papaya.

  

Produkt P'URE Papaya Ointment je víceúčelová organická mast

Slibuje zklidnění, regeneraci a ochranu pokožky za pomoci pěti prostých ingrediencí - papáji, bambuckého másla, měsíčku lékařského, makadamového a jojobového oleje. Neobsahuje žádné škodlivé chemické přísady.

     

Využijete ji na suché popraskané rty, bradavky poškozené kojením, kůži podrážděnou po laserové léčbě, opruzeniny, a dokonce i jako zvýrazňovač makeupu.

Každý produkt prodávaný prostřednictvím společnosti GOOP, byl týmem Gwyneth Paltrow pečlivě analyzován a prověřen.Je obecně známo, že produkty nabízené na stránkách GOOP musí být schváleny jako 100% přírodní.

Kromě Gwyneth Paltrow si kosmetiku P'URE oblíbilo také mnoho influencerů a významných osobností z celého světa

  

Populární autorka blogu o zdraví Jessica Sepel používá balzám na rty P’URE Papaya (vlevo). Nat Kringoudis (vpravo), instagramová "hormonální revolucionářka" a „představitelka plodnosti“ také podpořila produkt.

  

Mezinárodně uznávaná modelka, herečka a DJ Ruby Rose (vlevo), používá organickou mast. Špičková australská modelka Tahnee Atkinson (vpravo) ukazuje na svých stránkách, jak každý den pečovat o pleť. Aby byla svěží a krásná a zahrnuje použití přípravku P’URE Papaya balzám na rty.

  

Australská královna krásy Jesin Franklinová, která se stala televizní moderátorkou a Anna Heinrichová z australského pořadu The Bachelor Australia fame jsou rovněž klientkami.

Odkaz na zdroj zde